نرم افزار شماره مجازی رایگان Senu 

 

توجه: Senu فقط برای مشتریان ایالات متحده در دسترس است. نمی توان برای خدمات اضطراری 911 استفاده کرد.

 

شماره تلفن های خصوصی و ثانویه برای استفاده آنلاین. شماره تلفن شخصی خود را ایمن نگه دارید ، امروز محاکمه 3 روزه رایگان خود را آغاز کنید!

 

یک فرم را بصورت آنلاین پر می کنید ، اما نمی خواهید شماره تلفن خود را به اشتراک بگذارید؟ حالا شما مجبور نیستید هکرها و کلاهبرداران می توانند شماره تلفن شما را به صورت آنلاین پیدا کنند ، حساب شما را به شرکت مخابراتی دیگری منتقل کنند و به ایمیل و حساب های آنلاین شما دسترسی پیدا کنند.

 

Senu شماره تلفن های خصوصی و ایمنی را برای شما فراهم می کند که می توانید برای حساب های آنلاین خود استفاده کنید. پیام های متنی ورودی به صورت اعلان های فشاری ایمن به تلفن شما می رسند. شماره شخصی خود را ایمن نگه می دارید.

 

Senu برای ثبت نام به آدرس ایمیل یا شماره تلفن واقعی شما احتیاج ندارد. برنامه را نصب کنید ، آن را شروع کنید و تمام: تلفن شما کلید حساب شما است.

 

شماره تلفن خود را ایمن نگه دارید. حسابهای خود را ایمن نگه دارید.

نرم افزار شماره مجازی رایگان Senu برای اندروید

 

توجه: Senu فقط برای مشتریان ایالات متحده در دسترس است. نمی توان برای خدمات اضطراری 911 استفاده کرد. پس از پایان دوره آزمایشی رایگان ، Senu برای حفظ وضعیت فعال شماره تلفن های خصوصی شما نیاز به اشتراک پولی دارد. برخی از سرویس های آنلاین استفاده از شماره تلفن های مجازی تولید شده توسط Senu و سایر ارائه دهندگان تلفن مجازی را به طور فعال مسدود می کنند.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.senu.senu